Objednať

Objednávky predplatného na rok 2023 budeme prijímať až po zazmluvnení ceny tlače a ďalších vstupov. (Predpokladáme v decembri 2022.) Nastavovať cenotvorbu na dlhšie obdobie je momentálne mimoriadne náročné.

Ďakujeme za pochopenie

Predplatiteľ poskytuje osobné údaje spoločnosti Trian, spol. s r. o., so sídlom Kapitulská 12, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 31579337 za účelom ich spracovania a poskytnutia dodávateľovi predplatených titulov z vydavateľstva Trian, ktorým je Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s., Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava, IČO: 35792281. Poskytnutie Osobných údajov je zmluvnou požiadavkou na riadne dodávanie predplatného vybraných titulov. V prípade neposkytnutia osobných údajov Trian, spol. s r. o. nemôže zabezpečiť dodanie vybraných titulov predplatiteľovi.
Podrobnejšie informácie o spracúvaní osobných údajov TU.

Predplatiteľov do Českej republiky upozorňujeme, že k cene predplatného je nutné ešte pripočítať poštovné vo výške 1,50 € za každú zásielku. Pri ročnom predplatnom Knihy maľovaných krížoviek je to 9,- €.

Objednávať si môžete na najbližšie obdobie. V prípade, že si chcete doobjednať staršie čísla, pripadne chcete objednať čísla publikácií za iné nasledujúce obdobie ako je uvedené vo formulári, uveďte to prosím do kolonky "Správa".

Po odoslaní objednávky by ste mali do 10 minút obdržať potvrdzujúci mail s objednávkou. Môže nastať situácia, že Váš poštový klient presunie objednávku do SPAM-u. V prípade že neobdržíte žiadny mail, kontaktujte nás prosím na adrese m.cupka@trian.sk

Objednávka

RELAX

          
Obdobie:         
Počet:

čísel/rok: 26
cena za číslo: 0.87€
Spolu 0

Osemsmerovky

čísel/rok: 12
cena za číslo: 0.55€
Spolu 0

Kniha maľovaných krížoviek

čísel/rok: 6
cena za číslo: 1€
Spolu 0

Magazín Relaxu

čísel/rok: 2
cena za číslo: 1€
Spolu 0

 

Fakturačná adresa

Dodacia adresa(vyplňte ak sa líší od fakturačnej)

5 + 2 =
Vypočítajte príklad.